O nás

IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.

V roce 1992 založil Josef Dvořák firmu Josef Dvořák-IZOPOL se sídlem v Dolní Poustevně. Od počátku byl výrobní program zaměřen na výrobu základního sortimentu izolačních materiálů z polystyrenu a polypropylenu (EPP EPS desky a přířezy).

Naše výhody

V oblasti výroby obalových tvarovek z EPS a EPP jsme jedním z nejvýznamnějších výrobců v České republice. Našimi odběrateli jsou renomované firmy v odvětví elektrotechnického, sklářského a automobilového průmyslu. Jsme společností rodinného typu bez účasti zahraničního kapitálu.

Sídlo naší společnosti se nachází v Plzni, hlavní kancelář je v Podbořanech.

Na trhu
od roku
1992

Certifikace

EN ISO 9001:2015

Systém řízení společnosti IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.
 Stáhnout českou verzi  Stáhnout anglickou verzi

EN ISO 14001:2005

Systém managementu životního prostředí
 Stáhnout českou verzi  Stáhnout anglickou verzi

Politika kvality

Politika kvality QMS,
EMS a BOZP.

Historie

 
1992

Založení

Firma Josef Dvořák-IZOPOL se sídlem v Dolní Poustevně byla založena v roce 1992 panem Josefem Dvořákem. Od počátku byl výrobní program zaměřen na výrobu izolačních materiálů z EPS (desky a přířezy).
 
1998

Rozšíření výrobní technologie

Ke konci 90. let došlo k diverzifikaci výrobních programů, díky novým lisům na zpracování EPS a EPP. To umožnilo zahájit výrobu širokého sortimentu obalů a produktů pro další průmyslové odvětví (např. průmysl spotřební, elektrotechnický, sklářský nebo automobilový).
 
2003-2003

Rozšíření výroby

Založení společnosti IZOPOL DVOŘÁK, s. r. o. se sídlem v Plzni a výstavba nového výrobního závodu na výrobu výlisků z EPS a EPP v průmyslové zóně Borská pole – Plzeň.
 
2006-2007

Další rozšíření výroby

Dynamický rozvoj firmy umožnil v roce 2006 zahájit výstavbu dalšího výrobního závodu firmy Josef Dvořák-IZOPOL v Podbořanech. Tento závod byl vybaven moderními technologiemi a linkami na výrobu izolačních materiálů, obalové techniky a technických dílů na bázi EPS a EPP.
2013

Sloučení společnosti

Došlo ke sloučení fyzické osoby Josef Dvořák-IZOPOL s IZOPOL DVOŘÁK, s. r. o., čímž došlo k začlenění všech 3 výrobních závodů do jedné organizační struktury.
2016

Restrukturalizace

Restrukturalizace firmy a ukončení produkce ve výrobním závodě v Dolní Poustevně.
 

Práce v IZOPOL

Jsme stabilní zaměstnavatel, který se ke svým zaměstnancům chová vždy slušně a řeší vzájemné situace vstřícně. Pracovat pro nás můžete na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce jako brigádníci.
 

Proplácení přesčasů, příplatků za svátek, práci o víkendech a noční směny je samozřejmostí! Zaměstnanci dostávají za každou odpracovanou směnu plně hrazené stravenky. Sice nezajišťujeme závodní stravování, svůj oběd si ale máte kde ohřát a v klidu sníst.
 


Přijďte se k nám podívat. Rádi Vás přivítáme!

Stačí si domluvit termín na čísle 702 049 593 a 727 808 483.