Zakázková výroba

 


Pěnový polystyren EPS nachází své uplatnění také v jiných oblastech, než je stavebnictví.


Díky svým vynikajícím vlastnostem je běžně používán jako součást obalových systému, fixačních prvků, dekorací, reklamních nápisů apod.
Naše společnost se řadí mezi výrobce s dlouholetou tradicí výroby nejrůznějších atypických dílů, pro jejichž výrobu není třeba vynakládat vysoké investice do pořízení tvarového nástroje. Zkušenosti v oblasti konturového řezání EPS nám umožňují vyrábět nejrůznější prvky podle požadavků zákazníka.

Technologie konturového řezání je vhodná jak pro opakující se objednávky, tak pro individuální kusové zakázky.

Dalšími možnostmi aplikace jsou fasádní profily, ozdobné lišty a dekorace, reklamní nápisy, divadelní a filmové dekorace a mnoho dalších.


Standardně dodáváme přířezy do 2 m délky, ale podle typu konturového řezu jsme schopni vyrobit i speciální prvky s délkou až do 4 m v jednom kuse.

Nedílnou součástí je také výroba 3-D modelů, které vznikají kombinací skládání, lepení nebo vrtání jednotlivých dílů. Toto řešení se používá v případě potřeby zkušebních prototypů.
Přířezy z pěnového polystyrenu používáme na ochranu výrobků při jejich manipulaci a dopravě na místo určení. Jsou velice vhodné pro automatizované výrobní linky, ze kterých výrobky vycházejí zcela zabalené.

V případě, že obal na požadovaný výrobek není ve svém provedení a tvaru náročný, nebo je omezen počtem kusů a není ekonomické zhotovit formu, přistupujeme k možnosti jeho zhotovení pomocí speciální řezací konturovací pily na EPS.

Produkty