Díly pro topnou a klimatizační techniku

Tepelná izolace z polystyrenu a polypropylenu


V oblasti topné a klimatizační techniky jsou tvarovky používány jako tepelná izolace a ochrana po jejich instalaci, dále pak jako ochrana čerpadlových částí a regulátorů při přepravě ke konečnému zákazníkovi. Přesným vytvarováním se minimalizují tepelné ztráty a zároveň napomáhají při útlumu hluku z čerpadel.


Díky tomu, že jsou jednotlivé komponenty konstruovány jako rozebíratelné, jsou i po zabudování snadno přístupné pro různé opravy a pravidelnou údržbu.

EPS či EPP materiál v této oblasti boduje u produktů, jako jsou klimatizace, rekuperační jednotky, regulační a čerpadlové jednotky, vzduchotechnické části a potrubí a akumulační zásobníky.

Na základě požadavků zákazníka se naše společnost podílela na návrhu a výrobě EPP dílů pro rekuperační jednotky. Díly dosahují nadstandardních rozměrů i komplexity. Materiál EPP je díky svým vlastnostem ideální pro konstrukce ventilačních zařízení. Kromě perfektních izolačních vlastností v jednotkách pomáhá tlumit vibrace a hluk. Rekuperační jednotky jsou díky EPP přes svou velikost velmi lehké, což usnadňuje jejich montáž.

Produkty