Technické díly

Naše úspěšnost je dána dlouholetou zkušeností a současně velkou flexibilitou k požadavkům našich zákazníků.

Nejvýznamnější část našich technických dílů je směřována do oblasti automotivu, soustředíme se ale i na výrobu dílů pro topnou a klimatizační techniku. Dalšími oblastmi, kde lze EPS a EPP uplatnit, je nábytek, design, sport a volný čas.

Zákazníkovi jsme schopni vytvořit 3D studii, ve které je výrobek prezentován včetně všech rozměrových a tvarových specifikací. I podle základních požadavků, jako je např. pouze vnější rozměr, dokážeme navrhnout celé řešení nového produktu.

Zajišťujeme také výrobu frézovaného prototypu, který zákazník může využít pro kontrolu funkčnosti dílů a zjištění rozměrových specifikací. Účelem prototypu je možnost výrobek vyzkoušet dřív, než se rozhodne o jeho výrobě.

Technické díly vyrábíme na automatizovaných strojích firem Erlenbach a Hirsch. Tyto stroje tvarují základní materiál EPS nebo EPP pomocí lisovací formy při nízké energetické náročnosti a bezodpadní technologii. Strojní zařízení mají různé velikosti pracovních ploch od 800 x 600 mm až po zatím největší 1900 x 1400 mm s automatickým systémem odebírání a ukládání hotových výrobků.