GDPR

Zásady o zpracování osobních údajů

Vážení zákazníci, obchodní partneři, zaměstnanci a příznivci IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.,

jsme hrdí, že můžeme naši společnost IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o. (dále „Společnost“) řadit mezi výrobce s dlouholetou tradicí, přičemž řada pravidelných spokojených zákazníků svědčí o vysoké kvalitě a profesionalitě našich výrobků a služeb. Uvědomujeme si, jaký vliv mají v dnešním světě velké národní a nadnárodní korporáty na komunitu klientů, zaměstnanců i na vytváření poctivé a prosperující společnosti nejen v oblasti podnikání. Součástí vytváření přívětivého obchodního i pracovního prostředí je nepochybně dodržování právních předpisů České republiky a Evropské unie, o nichž bychom Vás tímto rádi informovali.


V souvislosti s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále „GDPR“) Vám tímto Informačním memorandem sdělujeme podrobnosti týkající se ochrany Vašich osobních údajů a informace o tom, jak s osobními údaji v souvislosti s poskytováním našich služeb nakládáme, jak je zpracováváme, za jakými účely a mnoho dalšího. Rovněž Vás tímto chceme upozornit na Vaše práva v oblasti ochrany osobních údajů a o způsobech jejich uplatnění, a to včetně konkrétních postupů.


Za výše uvedeným účelem jsme vypracovali toto Informační memorandum, které má sloužit jako základní shrnutí ochrany Vašich osobních údajů. Jelikož se jedná o poměrně rozsáhlou problematiku, nelze vše detailně shrnout v jediném dokumentu, a proto, máte-li pocit, že zde chybí nějaká informace o ochraně Vašich osobních údajů, či o jakémkoli postupu pro uplatnění Vašich práv, obraťte se prosím na nás prostřednictvím e-mailové adresy: izopol@izopol.cz nebo telefonicky na (+420) 727 808 482, kde Vám rádi poskytneme bližší informace.
 

Jsme rádi, že zůstáváte s námi a těšíme se na další spolupráci.

Za IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.,

Ing. Jiří Koudelka, ředitel Společnosti, prokurista

 

Odpovědnou osobou pro ochranu osobních údajů je Bc. Lenka Šáchová, personální ředitel

E-mail: sachova@izopol.cz

GSM: (+420) 727 808 482