VÝROBNÍ PROGRAM

Dle sektorů, do kterých výrobky společnosti IZOPOL DVOŘÁK s.r.o. směřují, lze výrobní portfolio rozdělit do čtyř základních skupin.

Stavebnictví - výroba pěnového polystyrenu EPS v objemových hmotnostech od 9 do 40 kg/m3 ve formě bloků, izolačních desek, přířezů a tvarovek. Široké spektrum výrobků nachází využití ve stavebnictví pro tepelnou izolaci střech, k dodatečnému zateplování starých a nových budov, jako tepelná izolace obvodových stěn, stropů a podlah, střešních a stěnových konstrukcí.
Významnou součástí v tomto segmentu je výroba a vlastní distribuce stavebních systémů MED, MAXPLUS-AKU a MAXFIX ve formě izolačního bednění, které se používá na výstavbu nízkoenergetických až pasivních budov, bytových objektů a průmyslových hal. Nabízíme také zakázkovou výrobu stavebních prvků pro bazény zapuštěné do země.

Obalová technika - široký sortiment fixačních obalů a tvarovek pro elektrotechnický, sklářský a automobilový průmysl.

Technické díly - samostatné díly z EPS a EPP nebo komplety z více materiálů a komponent, splňující vysoké technické požadavky průmyslových výrob např. pro oblast Automotive.

Zakázková výroba - výroba reklamních nápisů, divadelních kulis a rekvizit, fasádních a dekoračních profilů.

SLUŽBY

Nabízíme komplexní poradenství při volbě vhodných izolačních materiálů pro konkrétní použití.
Provádíme výpočty kladečských plánů pro pokládání střešních klínů při izolaci střech.
Společnost je rovněž jako výrobce zateplovacích systémů zapojena do dotačního programu „Nová zelená úsporám“.

Zajišťujeme přepravu zboží k zákazníkovi vlastními kamiony po celém území ČR a do sousedních zemí. V oblasti dodávek obalových a technických dílů z EPS a EPP zajišťujeme ve spolupráci s dodavatelem nástroje vlastní vývoj a konstrukci tvarovek. Tato úzká spolupráce nám umožňuje velmi pružně reagovat na jednotlivé změny a požadavky na tvar výrobku včetně kompletního servisu spojeného s úpravou a opravou forem.

OBCHOD

Hlavní obchodní teritorium je na území Česká republiky. V zahraničním obchodě směřují dodávky především do Německa a Rakouska. Z dalších zemí odebírajících výrobky IZOPOL je možné jmenovat Polsko, Slovensko, Maďarsko, Rusko, Francii, Belgii a Argentinu.

Certifikáty CE, ISO_9001, ISO_14001, DIN, MFPA, EPS, Sdružení kvalitní výrobek
©2014 Izopol, s.r.o.