VOLNÁ MÍSTA – ZÁVOD PLZEŇ

Jsme stabilní zaměstnavatel, který se ke svým zaměstnancům chová vždy slušně a řeší vzájemné situace vstřícně.

Pracovat pro nás můžete na hlavní pracovní poměr nebo na dohodu o provedení práce jako brigádníci.

U nás máte šanci v každém věku.

Proplácení přesčasů, příplatků za svátek, práci o víkendech a noční směny  je samozřejmostí!

Zaměstnanci dostávají za každou odpracovanou směnu plně hrazené stravenky. Sice nezajišťujeme závodní stravování, svůj oběd si ale máte kde ohřát a v klidu sníst.

Přijďte se k nám podívat. Závodem Vás ochotně provedeme. Stačí si domluvit schůzku na čísle 727 808 482.

O p e r á t o r    v ý r o b y

 Hledáte práci, která není fyzicky náročná? Kde nebudete zvedat těžké věci? Kde nemáte vynucenou pozici?

U našich strojů nezatuhnete.  Práce je vhodná i pro ženy 50+.

Co Vás čeká:

  • obsluha lisů
  • práce ve třísměnným provoze
  • kontrola výrobků dle pravidel kvality

Co požadujeme:

  • pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce
  • trestní bezúhonnost

P ř e d á k    ú d r ž b y

Náplň práce:

  • vedení směny údržby,  zodpovědnost za opravy a seřizování výrobních linek
  • pružné reagování na potřeby výroby
  • údržba budovy a příslušenství
  • provádění preventivní údržby strojů dle plánu údržby

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oboru
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • pečlivost, smysl pro pořádek, spolehlivost

Z á m e č n í k / Ú d r ž b á ř

Do funkce směnového údržbáře hledáme takové kolegy, kteří se nebojí práce, přemýšlejí týmově a rádi pracují v teplém prostředí.

  • údržba, opravy a seřizování výrobních linek

  • ŘP sk. B

Certifikáty CE, ISO_9001, ISO_14001, DIN, MFPA, EPS, Sdružení kvalitní výrobek